W związku z niezależnymi od nas globalnymi problemami systemowymi, mogą występować m.in. utrudnienia w korzystaniu z BLIKA. Jeżeli notatka do Ciebie nie dotarła, to wyślij potwierdzenie przelewu na kontakt@notatkidomatury.pl. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Cześć!

Mam na imię Rita i od września 2019 roku na You Tube prowadzę kanał Pracownia Literacka, gdzie publikuję filmy z treściami przygotowującymi do matury z języka polskiego. Do tej pory moje filmy wyświetlono ponad 6,5 MILIONA razy i ta liczba cały czas rośnie!

Ukończyłam poznańską polonistykę w obrębie trzech specjalizacji: nauczycielskiej, artystyczno-literackiej oraz kultury mediów cyfrowych. Jestem m.in. wieloletnią stypendystką UAM czy laureatką  Nagrody Rektora UAM.

Zawodu nauczyciela uczyłam się m.in. podczas współpracy ze Szkołą demokratyczną „Trampolina” oraz pracy z uczniami w ramach edukacji domowej. Kursy kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia literackie w rozmaitych formach organizuję od 2012 roku. Pierwszych korepetycji z języka polskiego udzieliłam zaś będąc w II klasie gimnazjum i od tego czasu nie przestałam ani na chwilę pomagać uczniom:). Pracownia Literacka to efekt mojej wieloletniej pasji.